Home » Wagi zbiornikowe nieautomatyczne

Wagi zbiornikowe nieautomatyczne

Opis
Dane techniczne
Zapytaj Nas

Wagi zbiornikowe przeznaczone do ważenia materiałów sypkich, półpłynnych i płynnych pracyjące systemie napełniania lub odejmowania (ubytku masy).

Budowa, kształt zbiornika i zawór spustowy dostosowany do potrzeb użytkownika z uwzględnieniem ważonego materiału.

  • Stanowisko wagowe umożliwia automatyzację i zapewnia aseptyczność realizowanych procesów naważania surowców w wytwórniach leków.
  • Przeznaczone jest do zainstalowania w ciągu produkcyjnym, może być włączone w zakładowy system automatyki oraz sieć komputerową. Może także pracować jako stanowisko autonomiczne.

Możliwość szybkiej wymiany zespołu dozującego (podajniki ślimakowe) w celu ich mycia lub dla zmiany asortymentu dozowanego surowca. Pełne zabezpieczenie aseptyczności procesu naważania składników. Możliwość programowania przez Użytkownika receptur naważanych składników wraz z bilansowaniem, wydrukiem i archiwizacją. Komunikacja z panelem operatorskim w języku polskim. Sygnalizacja przekroczeń parametrów metrologicznych naważanych surowców. Naważane na stanowisku składniki makro, po uzupełnieniu o składniki mikro stanowią gotową mieszankę np. do produkcji tabletek

Zakres pomiarowyod 1kg do 60Mg(t)
Dokładność odczytud = 0,5g do 20kg
WydajnośćIII
Ilość porcji230/400V 50Hz
Rozrzut masy porcji0,6MPa (pneumatyczny zawór spustowy)
WykonanieZe stali konstrukcyjnej lub nierdzewnej
Funkcje dodatkowebilansowanie mas odważonych, zapis do bazy danych w komputerze