Home » Podnośnik do Big Bag

Podnośnik do Big Bag - Elektrowyciąg - Trawersy

Big Bagi z powodzeniem zagościły w wielu gałęziach przemysłu, gdzie stawia się na szybkie i skuteczne transportowanie towarów, szczególnie sypkich. By móc w pełni korzystać z wszelkich funkcjonalności Big Bagów, potrzebujemy profesjonalnego podnośnika, który charakteryzuje się odpowiednią budową oraz ponadprzeciętną wytrzymałością. Takim urządzeniem jest niewątpliwie podnośnik, wyposażony w elektrowciąg i trawers.

Do czego służy podnośnik Big Bag

Podnośnik do Big Bag nazywany jest potocznie wyciągarką. Służy do podnoszenia worków uszowych typu Big Bag. Na końcu elektrowciągu znajduje się hak, na który zawiesza się trawers. Big Bagi znajdują zastosowane w różnego typu działalnościach, gdzie istnieje konieczność bezpiecznego i szybkiego przetransportowania elementów sypkich.

Czym jest trawers

Trawers to konstrukcja stalowa ramienna umożliwiająca zaczepienie worka. Jego konstrukcja powinna być wytrzymała i odpowiednio sprofilowana, by móc wytrzymać duże obciążenia. W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów, postanowiliśmy włączyć do naszych usług produkcję trawersów, by móc zaproponować kompleksowy sprzęt do nawożenia.

Jak wygląda elektrowciąg

Elektrowciąg w połączeniu z odpowiednim trawersem tworzą niezawodny duet do przenoszenia i transportu elementów ciężkich o niestandardowej konstrukcji, jak worki Big Bag. Cięki sile elektrowciągu możliwa jest praca tylko jednego człowieka przy maszynie, ułatwiając wszelkie prace, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo oraz zwiększając stabilność transportowanych towarów.

Nasza oferta

Wszystkie nasze urządzenia są w pełni bezpieczne, a maksymalny udźwig trawersu jest przeliczany oraz podpisywany przez osobę z odpowiednimi uprawnieniami.

Posiadamy podnośniki do Big Bag z elektrowciągami oraz niezawodnymi trawersami. Współpracujemy ze znaną i cenioną na rynku firmą DEMAG.

Jako firma z długoletnim doświadczeniem proponujemy naszym klientom niezawodne urządzenia, sprawdzające się doskonale nawet podczas intensywnego użytkowania. Jesteśmy w stanie spersonalizować zamówienie, by idealnie sprostało wszystkim oczekiwaniom odbiorcy. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, proponując fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

Chcesz zamówić podnośnik do Big Bag, elektrowyciąg lub trawers?

Zadzwoń: 602 171 201 lub napisz info@metrowag.com.pl