Home » Projektowanie i Programowanie Szaf Sterowania

Projektowanie i Programowanie Szaf Sterowania

Jesteśmy firmą, która oprócz profesjonalnych urządzeń projektuje, wykonuje i programuje niezawodne szafy sterownicze. Obsługujemy zarówno małe systemy, o prostej budowie, jak i skomplikowane i czasami niezwykle rozproszone systemy sterowania z dużą ilością napędów.

Wiedza i doświadczenie

Dzięki ogromnej wiedzy oraz doświadczeniu zespołu profesjonalistów, jesteśmy w stanie wykonać nawet niestandardowe prace.

W zależności od indywidualnych preferencji klienta, projektujemy szafy sterowania wyposażone w odpowiednie i intuicyjne pulpity operatorskie lub stanowiska komputerowe służące do wizualizacji procesów i kontroli całego przedsięwzięcia.

Wykorzystujemy tylko sprawdzone komponenty, by móc zapewnić naszym odbiorcom najwyższej jakości produkty, o niskiej awaryjności.

Modernizacja istniejących szaf sterowania

Zajmujemy się także rozbudową istniejących szaf sterowania oraz proponujemy nowoczesne programowanie urządzeń, dostosowane do konkretnych preferencji i specyfiki danej działalności. Serwisujemy, modernizujemy, przerabiamy obecne układy.

Nasza oferta

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług dotyczących programowania i projektowania szaf sterujących wszystkich odpowiedzialnych i stawiających na niezawodność przedsiębiorców. Gwarantujemy indywidualne podejście i niskie ceny!

Chcesz zlecić zaprojektowanie i zaprogramowanie szafy sterowania?

Zadzwoń: 602 171 201 lub napisz info@metrowag.com.pl