Home » Przenośniki rolkowe

Przenośniki Rolkowe

Przenośniki rolkowe to popularna forma systemów transportu bliskiego. Dzięki ich uniwersalności, urządzenia można dopasować w wielu płaszczyznach, a przez to łącząc z innymi transporterami. Przenośniki rolkowe są wykorzystywane w obszarach, gdzie konieczny jest transport elementów o niewymiarowych kształtach lub ustawionych na palecie. Mogą być stosowane samodzielnie lub jako część linii produkcyjnej.

Rodzaje przenośników rolkowych

W zależności od potrzeb, aplikacje wykorzystujące przenośnik rolkowy można podzielić na dwie grupy:

  • Grawitacyjne – w których produkty mogą być przesuwane ręcznie lub przy wykorzystaniu zjawiska grawitacji, dzięki ustawieniu transportera pod odpowiednim kątem; charakteryzują się solidną konstrukcją, szybki montaż oraz możliwość dopasowania wszystkich elementów urządzenia do indywidualnych preferencji klienta
  • Napędzane – gdzie siła grawitacji jest zastępowana przez motoreduktor, a napęd na rolki jest przekazywany za pomocą pasków lub łańcucha

Wszystkie elementy, których używamy do produkcji przenośników rolkowych, to materiały najwyższej jakości, gwarantujące niezawodne i komfortowe użytkowanie przez długie lata.

Jesteśmy firmą, która stawia na najwyższe zadowolenie klienta, dlatego dokładnie wsłuchujemy się w jego potrzeby. Produkujemy różnego rodzaju przenośniki wraz z system sterowanie w zależności od indywidualnych preferencji odbiorcy.

Chcesz zamówić przenośnik rolkowy do firmy?

Zadzwoń: 602 171 201 lub napisz info@metrowag.com.pl