Home » Przenośniki taśmowe

Przenośniki Taśmowe

Przenośniki taśmowe to bardzo popularny i skuteczny sposób transportowania towarów szczególnie sypkich, ale nie tylko. Dzięki swej uniwersalności, mogą być wykorzystywane do ładunków o różnych gabarytach, jednocześnie generując niewielkie koszty transportu.

Gdzie stosuje się przenośniki taśmowe

Przenośniki taśmowe znajdują szerokie zastosowanie w różnego typu magazynach, zakładach produkcyjnych wielu branż, w sortownicach, na placach budowy. Używa się ich jako elementy linii montażowej, jak i autonomiczne urządzenia.

Do czego używa się przenośników taśmowych

Przenośniki taśmowe przeznaczone są głównie do transportu ładunków drobnicowych: kartonów, skrzynek, worków , oraz materiałów granulowanych i sypkich w poziomie lub pod kątem wzniosu maksymalnie do 30°. Taśma przenośnika może być wyposażone w zabieraki lub falbany boczne tzw. welkanty, które służą do zapobiegania rozsypywaniu się materiałów sypkich na boki. Przeważnie stosuje się taśmę z PCV, ale z uwagi na indywidualne potrzeby klientów możemy wykonać urządzenia z taśmą poliuretanową, gumową, silikonową i kauczukową.

Nasza oferta

Produkujemy różnego rodzaju przenośniki taśmowe wraz z system sterowanie w zależności od potrzeb klienta. Nasze urządzenia charakteryzują się nienagannym działaniem oraz bezawaryjnością. Proponujemy profesjonalne doradztwo oparte o długoletnie doświadczenie.

Chcesz zamówić przenośnik taśmowy do firmy?

Zadzwoń: 602 171 201 lub napisz info@metrowag.com.pl