Home » Toczenie - Gdańsk

Toczenie Gdańsk

Jesteśmy firmą, która może zaproponować swoim klientom profesjonalne toczenie różnego typu komponentów odpowiednio do rysunku technicznego i ustaleń indywidualnych z klientem. Działamy na terenie Gdańska i okolic.

Nasza tokarnia

Wszystkie prace wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Nasza maszyna posiada następujące parametry:

  • maksymalna średnica toczenia [mm] 510
  • maksymalna długość toczenia [mm] 1500
  • szerokość łoża [mm] 350

Na tokarce można wykonać zarówno proste elementy, jak i skomplikowane kształty. Innowacyjne technologie pozwalają zachować ogromną precyzję, eliminując margines błędu praktycznie do minimum.

Jakie zlecenia na toczenie najczęściej wykonujemy

Jesteśmy firmą, która pracuje dla swoich klientów z Gdańska i okolic. Wykonujemy toczenie konkretnych detali metalowych, także konkretnych części do maszyn oraz różnego typu urządzeń. Realizujemy zlecenia na wały, ślimaki, koła, śruby, sworznie, elementy trapezowe czy gwintowane. Dzięki posiadaniu nowoczesnej maszyny, potrafimy wykonywać nasze prace z dokładnością do ułamków milimetrów.

Dlaczego My

Realizując usługę toczenia opieramy się nie tylko na odwzorowaniu rysunku technicznego, ale także na wieloletnim doświadczeniu oraz fachowej wiedzy. Proponujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy.

Chcesz zlecić usługę toczenia?

Zadzwoń: 602 171 201 lub napisz info@metrowag.com.pl