Home » Waga Dozująca

Waga Dozująca

Istotną częścią naszej oferty są nowoczesne wagi dozujące. Ich budowa i zastosowane technologie umożliwiają wykonywanie nieprzerwanego procesu ważenia określonego materiału. Dzieje się to poprzez ważenie swobodnie płynącego materiału w postaci granulatu lub materiałów sypkich.

Zastosowanie wag dozujących

Wagi dozujące doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku niewielkich, jak i dużych wydajności. Instaluje się je w zakładach produkcji chemicznej, spożywczej, ale także ciężkiej czy wydobywczej.

Tego typu urządzenia, dzięki wielu nowoczesnym rozwiązaniom, są idealnym uzupełnieniem zautomatyzowanych procesów produkcyjnych wymagających stałego i dokładnego dozowania. Istnieje możliwość ustawienia każdego systemu dozowania indywidualnie do potrzeb. Dzięki tak rozbudowanym funkcjom, wagi dozujące znajdują zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach i działalnościach.

Wagi dozujące wykorzystywane jest do mierzenia ciężkości materiałów sypkich, drobnoziarnistych, surowców mineralnych, czy różnego typu komponentów mieszanek paszowych. Zakres ważenia mieści się od kilkudziesięciu do kilku tysięcy kilogramów.

Nasze urządzenia charakteryzują się przede wszystkim niezawodnością, wytrzymałością, szerokim zastosowaniem, możliwością pracy automatycznej lub ręcznej oraz sumowaniem porcji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą niezawodnych wag dozujących.

Chcesz zamówić wagę dozującą do przedsiębiorstwa?

Zadzwoń: 602 171 201 lub napisz info@metrowag.com.pl