WAGI PRZEMYSŁOWE

Wagi przemysłowe są przeznaczone dla statycznego ważenia surowca i produkcji, różnych ładunków, kontenerów, podstawek na przetwarzających przedsiębiorstwach, magazynowych kompleksach, rolniczych przedsiębiorstwach, różnych branżach przemysłu, handlu i w transportowych kompaniach. Przemysłowe wagi zarekomendowały się jak pewne i proste w obsłudze wagowe systemy.

Wagi workujące

Do worków otwartych i pojemników, do worków wentylowych oraz do worków Big-Bag i dużych pojemników


więcej »
Wagi zbiornikowe nieautomatyczne

Wagi zbiornikowe przeznaczone do ważenia materiałów sypkich, półpłynnych i płynnych pracyjące systemie napełniania lub odejmowania (ubytku masy).

Budowa, kształt zbiornika i zawór spustowy dostosowany do...
więcej »

Wagi zbiornikowe automatyczne

Wagi zbiornikowe automatyczne odważające (sumujące) lub porcjujące służą do sumowania masy strumienia materiału w ciągach technologicznych. Mogą być ponadto stosowane do rozliczeń handlowych przy...
więcej »

Wagi kontrolne

Waga z przenośnikiem taśmowym, przeznaczona do zainstalowania w ciągu transportowym do segregacji, ważenia i zliczania paczek. Waga może pracować jako urządzenie autonomiczne.

Waga z przenośnikiem taśmowym, przeznaczona do...
więcej »

Wagi standardowe
 • Wagi handlowe
 • Wagi magazynowe/przemysłowe
 • Wagi biurowe
 • Wagi pomostowe
 • Wagi najazdowe
 • Wagi inwentarzowe(weterynaryjne)

więcej »
Układy sterowania automatycznego

Zapewniamy pełną automatyzację procesu produkcyjnego w zakresie sterowania, rejestracji danych oraz jego wizualizacji. Układy wagowe wraz z automatyką linii realizują automatyczne odważanie składników wg zaprogramowanych...
więcej »

Wizualizacja procesów ważenia
 • Szafy sterujące na bazie sygnalizacji diodowej

  Na bazie wyświetlaczy LED i synoptyki diodowej przebiegu procesu

  Na bazie panelu operatorskiego SIEMENS plus synoptyka...
  więcej »

Układy specjalne
 • Badanie luzów poprzecznych prowadnicy foteli samochodowych
 • Badanie oporów ruchu prowadnicy foteli samochodowych
 • Stanowisko do selekcji korbowodów

więcej »
Części do wag

więcej »
Przenośniki


więcej »
Usługi ślusarskie


więcej »
Zacisk do worka Big-Bag

Opończa pneumatyczna do zaciskania worków Big-Bag


więcej »

 

         

Wagi przemysłowe można rozdzielić na dwie duże grupy: platformowe wagi z 1-m czujnikiem(z największą granicą ważenia do 300 kg) i platformowe wagi z 4 czujnikami (z największą granicą ważenia do 20 ton). Z kolei, platformy wagi z 4 czujnikami można rozdzielić jeszcze na kilka grup, co różni się konstrukcją i przeznaczeniem: podłogowe wagi, wpuszczane wagi(ustalają się do fundamentów równo z podłogą), pandus wagi(mają dwie pochylnie, które zabezpieczają wygodny wyścig i zjazd wózkom i ladowarkom samochodowym) i platformowe wagi z ogrodzeniem(obronione od okazyjnych przejechań kół ładowacza).

Wagi przemysłowe, z reguły, wyposażają się platformą w jakości przyjmującego elementu. Ponieważ oni są przeznaczone dla ważenia ciężkich ładunków, to ich platforma powinna wyrabia się z zwłaszcza trwałego metalu(stanęły). Oprócz tego ta grupa wag może eksploatować się jak w warunkach produkcyjnych pomieszczeni, tak i na świeżym powietrzu, toż wagi spełniają się z różną miarą obrony głównych konstrukcyjnych elementów od korozji i elektrycznego spięcia dla różnych warunków pracy.